چهارشنبه - ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
سوت پایان رقابت های والیبال دختران محلات شهر اصفهان
 

صفر تا صد فروش در نشست "مدیریت محصول"
 

بیان روایت هایی از رکیب خانه در برنامه "اصفهان گرد"
 

یاددهی و یادگیری نجوم به روایت ابوریحان بیرونی
 

پسوریازیس بیماری نیست، با هم مهربان باشیم
 

"میرزا جواد"؛ اولین شهید عکاس در جریان مشروطه
 

اکران و تحلیل فیلم "آباجان" در زاویه دید
 

برپایی نمایشگاه "ماه مهر" ویژه بازگشایی مدارس
 

آموزش صد هزار شهروند اصفهانی در "توانِ هفت"
 

بازنویسی مدام نمایشنامه از شگردهای نوشته خوب است
 

واکاوی نیازها و ضرورت‌های تربیتی فرزندان در "خانواده فیروزه ای"

واکاوی نیازها و ضرورت‌های تربیتی فرزندان در "خانواده فیروزه ای"
خانواده فیروزه ای در راستای اهداف سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان و نیازهای مردمی سه شنبه ها و چهارشنبه های چهار هفته طراحی شده است.

تربیت کودک به معنی تعلیم و پرورش دادن کودک با استفاده از بسیاری از اصول ها است. زمانی که والدین، کودکان خود را تربیت می کنند در واقع در حال آموزش آنان هستند و قالب های رفتاری و اصول فکری کودکان را شکل می دهند. به همین دلیل والدین با کنترل احساسات خود می توانند شرایط را بهتر مدیریت کنند و کودک را به طوری آموزش دهند تا در رویارویی با مشکلات آینده خود بهتر عمل کنند. از آنجایی که کودکان بخصوص در سنین پایینتر بسیار از والدین خود تاثیر می پذیرند، والدین با افزایش اطلاعات خود در مورد نحوه تربیت فرزندان، نحوه رویارویی با مشکلات مختلف دوران کودکی می توانند عملکرد بهتری در زمان رویارویی با مشکلات فرزندانشان داشته باشند.
مسعود مهدویان فر، رییس اداره امور اجتماعی وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان پیرامون سلسله نشست های خانواده فیروزه ای با هدف راه های عبور از چالش های تربیت فرزندان، اظهار کرد: سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان در حوزه تحکیم خانواده و تربیت فرزندان ورود کرده که موضوع تربیت فرزندان مورد استقبال والدین قرار گرفته و آن‌ها حساسیت لازم را برای این مهم دارند اما نیاز است به صورت علمی آن را آموزش ببینند.
وی ادامه داد: خانواده فیروزه ای در راستای اهداف سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان و نیازهای مردمی سه شنبه ها و چهارشنبه های چهار هفته طراحی شده است.
رییس اداره امور اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان با بیان اینکه ورود به این برنامه برای عموم آزاد و رایگان است، افزود: سومین هفته این برنامه سه شنبه 29 مرداد ماه با حضور دکتر سیما فردوسی با موضوع لجبازی و پرخاشگری فرزندم چه کنم؟ و چهارشنبه 30 مردادماه با حضور دکتر محسن فاطمی با موضوع چگونه از فرزندانم در فضای مجازی مراقبت کنم از ساعت 20 در باغ غدیر برگزار می‌شود.
 

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.