یکشنبه - ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
یادبودی برای استاد جلیل شهناز در "مِضراب عشق"
 

برگزاری دوره های آموزشی رسانه در اصفهان
 

برگزاری اولین رویداد آموزشی "تات" در سالن سوره 
 

تابستانی متفاوت را با فرهنگسرای پرسش تجربه کنید
 


هنر معلولان سرشار از احساس است
 

آموزش فرهنگ شهروندی به زبان کودکانه در "شهر بخیر"
 

ساخت گُل‌های کاغذی در باغ گلهای اصفهان
 

مسئولیت یا دغدغه اصفهانی بودن؟
 

چگونه در شهر خودمان سفر کنیم؟
 

نمایش افطاری های ساده و سالم در "مهمانی با صفا"

نمایش افطاری های ساده و سالم در "مهمانی با صفا"
"مهمانی باصفا" با محوریت نمایش افطاری های ساده و سالم و دور هم جمع شدن خانواده ها در شبهای رمضان میزبان شهروندان است.

نفیسه گلشیرازی پیرامون برنامه مهمانی باصفا اظهار کرد: این ویژه برنامه با 23 اجرا در مناطق 15 گانه شهرداری اصفهان از 26 تا 31 اردیبهشت با همکاری اداره امور تفریحی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی استان اصفهان و مناطق 15 گانه شهرداری برگزار می‌شود.
رییس اداره امور تفریحی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان ادامه داد: مهمانی باصفا در بعضی مناطق به صورت جشن و استیج و در دیگر مناطق به صورت بازی از ساعت 21 تا 23 برنامه ریزی و در حال اجرا است.
وی با بیان اینکه این برنامه خانوادگی است، بیان کرد: بخشی از مناطق با بازی شامل ابربازی‌های فکری، حرکتی، دقت، تمرکز و هماهنگی از مردم میزبانی می‌کنند.
وی با بیان اینکه تمام برنامه ها با محوریت رمضان برگزار می‌شود، ادامه داد: از هنرمندان برای برنامه‌هایی که جشن و استیج دارند دعوت شده است و هر شب 4 تا 6 برنامه در مناطق مختلف اجرا می‌شود.
رییس اداره امور تفریحی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان گفت: مهمانی باصفا در هفته ای که مصادف با میلاد امام حسن مجتبی(ع) است، برای دومین سال متوالی توسط سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان برگزار می‌شود که سال گذشته با همین عنوان با 7 برنامه و امسال با 23 اجرا میزبان شهروندان در شبهای رمضان است.
گلشیرازی ادامه داد: همزمان با این برنامه مراسم جزء خوانی قرآن در باغ ها و مراکز تفریحی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه  مهمانی باصفا از خانواده ها با سفره های افطارشان میزبانی می‌کند، بیان کرد: هر خانواده ای که تعداد اعضای خانواده بیشتری همراه با سفره افطاری ساده و سالم داشته باشد امتیاز بیشتری کسب می‌کند و برنده می‌شود.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.