پنجشنبه - ۳۱ مرداد ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
میدان نقش جهان میزبان بیش از 400 عنوان بازی
 

سلامت اجتماعی شهر در گرو تفریح بانوان
 

روایت زندگی یک سفیر در رُمان "بیداری"
 

14 سال در جستجوی آسمان تاریک
 

روایت "اصفهان گرد" از خانه تاریخی نظام الاسلام
 


پویش بانوی آب برای اولین بار در اصفهان
 

برگزاری جشن "روایت غدیر" در پارک مسجدعلی خوراسگان
 

استقبال بیش از 50 هزار نفر از جشن "خبر بزرگ"
 

سینما باید در سبد فرهنگی کودکان قرار گیرد
 

مسابقات اسکیت سرعت با معرفی برترین ها به پایان رسید

مسابقات اسکیت سرعت با معرفی برترین ها به پایان رسید
رقابت های اسکیت سرعت جام مولای عرشیان و بانوی قدسیان در تمام رده های سنی برگزار و نفرات برتر مشخص شدند.

مسابقات اسکیت سرعت از سوی معاونت ورزشی تفریحی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان و با همکاری هیأت اسکیت استان اصفهان در آکادمی اسکیت مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد.
این مسابقات طی دو شب و در رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برگزار شد که در پایان به نفرات برتر مدال و حکم قهرمانی اهدا شد.
رییس هیات اسکیت شهرستان اصفهان در خصوص برگزاری این مسابقات اظهار داشت: دومین سالی است که با همکاری معاونت ورزشی تفریحی شهرداری اصفهان توانستیم مسابقات اسکیت سرعت را در جام مولای عرشیان در تمام رده های سنی برگزار کنیم.
حسین حیدری ادامه داد: در ماه مبارک رمضان به جز خودسازی معنوی باید به سلامت جسم هم توجه کرد که شاهد بودیم جامعه ورزش در این ماه بسیار فعالیت کردند و جای خوشحالی دارد که هم در بخش آقایان و هم در بخش بانوان این مسابقات برگزار شد.
وی در خصوص استعدادیابی در این رقابت ها گفت: ما سال گذشته در همین مسابقات از رده سنی نونهالان استعدادیابی انجام دادیم که توانستیم تعداد زیادی از بچه های نخبه را شناسایی کنیم و خوشبختانه این افراد امسال در رده سنی نوجوانان برای المپیاد انتخاب شدند و در مسابقات جام مولای عرشیان و بانوی قدسیان امسال هم استعدادیابی انجام دادیم.
نتایج این دوره از مسابقات بدین شرح است:
بخش بانوان:
در رده سنی متولدین 1391 ماده 200 متر خانم ها تیاناز سید طراح، آیناز تاجی زادگان و ترنم خوشه به ترتیب مقام اول تا سوم
در رده سنی متولدین 1390 ماده 200 متر خانم ها نیوشا نصیری،  نیوشا تکه اکبرآبادی و مهتاب السادات عاملی به ترتیب مقام اول تا سوم
در رده سنی متولدین 1389 ماده 400 متر خانم ها غزل صادقی، حدیث راه روان و النا اخلاقی به ترتیب مقام اول تا سوم
در رده سنی متولدین 1388 ماده 400 متر خانم ها آتنا وطن خواه، ویانا حق شناس و هستی حبیبی به ترتیب مقام اول تا سوم
در رده سنی متولدین 1387 ماده 400 متر خانم ها یاسمین نصیری، شمیم کاظمی و طنین باقرزاده به ترتیب مقام اول تا سوم
در رده سنی متولدین 1386 ماده 500 متر خانم ها تانیا دادخواه، سوگند دهقانی و مبینا دهقانی به ترتیب مقام اول تا سوم
در رده سنی متولدین 1385 ماده 500 متر خانم ها فریبا کریمی، سارا عبدالهی و فاطمه داوودوند به ترتیب مقام اول تا سوم
در رده سنی متولدین 1383 و 1384 ماده 500 متر شهرزاد اکبری فاطمه صفایی و یاسمن نعمت الهی به ترتیب مقام اول تا سوم
در رده سنی جوانان ماده 1000 متر خانم ها سارا قاسمی، مرضیه عباسیان و زهرا رحیمی به ترتیب مقام اول تا سوم
در رده سنی بزرگسالان ماده 1000 متر خانم ها یگانه دخت جواهریان، مهسا انصاری و فاطمه شاهمرادی به ترتیب مقام اول تا سوم
در رده سنی آزاد ماده 6000 متر خانم ها شهرزاد اکبری، یگانه دخت جواهریان و سارا قاسمی به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند.
 بخش آقایان:
در رده سنی متولدین 1391 ماده 200متر آقایان محمدصالح شیخ زاده، سیدامیر علی میر نیام و سید فواد طباطبایی به ترتیب مقام اول تا سوم
در رده سنی متولدین 1390 ماده 200 متر آقایان ماهان دهقانی، معین کاملی و ایلیا سازمند به ترتیب مقام اول تا سوم
در رده سنی متولدین 1389 ماده 400 متر آقایان مهرشاد صادقی، ماهان عسگری و امیرعلی فتاحی به ترتیب مقام اول تا سوم
در رده سنی متولدین 1388 ماده 400 متر آقایان نیما ابن نصیر، آروین حقانی و امیرحسین وهاب نژاد به ترتیب مقام اول تا سوم
در رده سنی متولدین 1387 ماده 400 متر آقایان آقایان پوریا رفیعی، علی سعیدی و فربد حاج علی زاده به ترتیب مقام اول تا سوم
در رده سنی متولدین 1386 ماده 500 متر آقایان محمد متین راه پیما، امید آقا بیک و سید ابوالفضل بنی طبا به ترتیب مقام اول تا سوم.
در رده سنی متولدین 1385 ماده 500 متر آقایان متین هیبتیان و بنیامین شیروانی به ترتیب مقام اول و دوم
در رده سنی متولدین 1384 ماده 500 متر آقایان میلاد دباغی، رحیم قاسمی و سهیل مقیمی به ترتیب مقام اول تا سوم
در رده سنی متولدین 1383 ماده 500 متر آقایان مهدی فروتن، محمد نصیری و عرفان وکیلی به ترتیب مقام اول تا سوم
در رده سنی جوانان ماده 1000 متر آقایان یونس آقادادی، حسین نامداری و متین شکوهی منش به ترتیب مقام اول تا سوم
در رده سنی بزرگسالان ماده 1000 متر آقایان محمد امین ذاکری و محمد قربانی مقام اول و دوم
در رده سنی آزاد ماده 6000 متر آقایان محمد امین ذاکری، مهدی فروتن و محمد قربانی به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 



© کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.