چهارشنبه - ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
سوت پایان رقابت های والیبال دختران محلات شهر اصفهان
 

صفر تا صد فروش در نشست "مدیریت محصول"
 

بیان روایت هایی از رکیب خانه در برنامه "اصفهان گرد"
 

یاددهی و یادگیری نجوم به روایت ابوریحان بیرونی
 

پسوریازیس بیماری نیست، با هم مهربان باشیم
 

"میرزا جواد"؛ اولین شهید عکاس در جریان مشروطه
 

اکران و تحلیل فیلم "آباجان" در زاویه دید
 

برپایی نمایشگاه "ماه مهر" ویژه بازگشایی مدارس
 

آموزش صد هزار شهروند اصفهانی در "توانِ هفت"
 

بازنویسی مدام نمایشنامه از شگردهای نوشته خوب است
 

سلامت اجتماعی شهر در گرو تفریح بانوان

سلامت اجتماعی شهر در گرو تفریح بانوان
باغ بانوان ناژوان در راستای تفریح سالم به عنوان مهم ترین مقوله برای ایفای نقش بهتر افراد در جامعه و افزایش بهره وری به اجرای برنامه می پردازد.

سلامت اجتماعی از زیر مجموعه های توسعه اجتماعی و بخشی از سلامت است كه به كیفیت روابط اجتماعی مربوط می شود و در افزایش بهره وری، آگاهی بخشی، رشد سرمایه های انسانی و اجتماعی و تقویت اطلاع رسانی نقش دارد. عوامل بسیاری می توانند در ایجاد سلامت اجتماعی موثر باشند كه تفریح سالم نیز یكی از آن ها است.
تفریح سالم در اوقات فراغت از مهم ترین مقوله هایی است كه به ایفای نقش بهتر افراد در جامعه و افزایش بهره وری كمك شایانی می كند و این امر نه تنها سبب نشاط بخشیدن به همگان خواهد شد بلكه شاخصه های سلامت روانی و اجتماعی مردم را بالا می برد. به همین منظور باغ بانوان ناژوان وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان اقدام به برگزاری برنامه "خورشید در خانه های شهر " با هدف ترویج تفریح سالم بین بانوان شهر کرد.
مدیر باغ بانوان ناژوان درباره برنامه "خورشید در خانه های شهر" اظهار کرد: این برنامه ویژه بانوان مناطق 15 گانه شهرداری اصفهان از 20 تا 28 مردادماه از ساعت 8 تا 17 در باغ بانوان ناژوان برگزار شد.
زهره ابوالقاسمی ادامه داد: خورشید در خانه های شهر با هدف آشنایی زنان خانه دار مناطق مختلف با مناطق گردشگری و باغ بانوان در فاصله عید قربان تا غدیر برنامه ریزی شد که بانوان بتوانند با حداقل هزینه از فضاهای مختلف شهر استفاده کنند و هر روز این برنامه به یک منطقه اختصاص داشت.
وی خاطرنشان کرد: ورزش در ماسه؛ پایش زانو برای زنان 40 سال به بالا، ورزش های آبی، فیتنیس و یوگا از جمله برنامه‌های خورشید در خانه‌های شهر  بود که ورد استقبال بانوان قرار گرفت.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.