چهارشنبه - ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
سوت پایان رقابت های والیبال دختران محلات شهر اصفهان
 

صفر تا صد فروش در نشست "مدیریت محصول"
 

بیان روایت هایی از رکیب خانه در برنامه "اصفهان گرد"
 

یاددهی و یادگیری نجوم به روایت ابوریحان بیرونی
 

پسوریازیس بیماری نیست، با هم مهربان باشیم
 

"میرزا جواد"؛ اولین شهید عکاس در جریان مشروطه
 

اکران و تحلیل فیلم "آباجان" در زاویه دید
 

برپایی نمایشگاه "ماه مهر" ویژه بازگشایی مدارس
 

آموزش صد هزار شهروند اصفهانی در "توانِ هفت"
 

بازنویسی مدام نمایشنامه از شگردهای نوشته خوب است
 

روایت زندگی یک سفیر در رُمان "بیداری"

روایت زندگی یک سفیر در رُمان "بیداری"
آیین رونمایی، جشن امضا، معرفی و نقد رُمان بیداری نوشته محمد اسماعیل حاجی علیان، 31 مردادماه  در کتابخانه مرکزی برگزار می‌شود.

برای پرورش مخاطب و نویسنده لازم است که محافل مردمی در بازه زمانی مشخص توسط مراکز ادبی و نویسندگی تشکیل شود تا نویسندگان از نزدیک با مردم در ارتباط باشند و در مورد آثار و کارهایشان با مخاطبان خود مستقیم گفت‌وگو کنند.
به همین منظور دفتر تخصصی ادبیات و زبان و مرکز آفرینش های ادبی قلمستان وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان در طول سال به برگزاری جلسات نقد و بررسی کتاب ها و رمان ها و آیین رونمایی اقدام می‌کند که این بار به تحلیل و رونمایی از زندگی یک سفیر در رُمان بیداری پرداخته است.
الهه رضایی، مدیر دفتر تخصصی ادبیات و زبان و مرکز آفرینش‌های ادبی قلمستان در مورد برگزاری برنامه "رُمان بیداری" اظهار کرد: آیین رونمایی، جشن امضا، معرفی و نقد رُمان بیداری نوشته "محمد اسماعیل حاجی علیان"، 31 مردادماه از ساعت 17 تا 19 در سالن همایش های کتابخانه مرکزی برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه این برنامه با همکاری حوزه هنری و موسسه فرهنگی و هنری برهان برگزار می‌شود، ادامه داد: در این رونمایی حسن میرعابدینی و سیاوش گلشیری به تحلیل این اثر می‌پردازند.
وی تصریح کرد: رُمان بیداری از سوی انتشارات به نشر منتشر شده که این کتاب در قالب ۴۲۰ صفحه به زندگی و فعالیت‌های یک سفیر می‌پردازد که بخش‌های زیادی از این رُمان خیالی است و دیگر قسمت‌های آن برگرفته از واقعیت هستند.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.