پنجشنبه - ۳۱ مرداد ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
میدان نقش جهان میزبان بیش از 400 عنوان بازی
 

سلامت اجتماعی شهر در گرو تفریح بانوان
 

روایت زندگی یک سفیر در رُمان "بیداری"
 

14 سال در جستجوی آسمان تاریک
 

روایت "اصفهان گرد" از خانه تاریخی نظام الاسلام
 


پویش بانوی آب برای اولین بار در اصفهان
 

برگزاری جشن "روایت غدیر" در پارک مسجدعلی خوراسگان
 

استقبال بیش از 50 هزار نفر از جشن "خبر بزرگ"
 

سینما باید در سبد فرهنگی کودکان قرار گیرد
 

برگزاری نخستین رویداد تداکس نوجوانان در اصفهان

برگزاری نخستین رویداد تداکس نوجوانان در اصفهان
نخستین رویداد تداکس نوجوانان اصفهان 16 مرداد ساعت 16:30 در حوضخانه قلمستان برگزار می‌شود.

تداکس  مجموعه ای از سخنرانی چند متفکر و نخبه و مخترع و هنرمند است که در محلی به صورت مستقل سازماندهی می شود تا ضمن دنبال کردن فلسفه TED، برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و تجربیات با ارزش، تجربه حضور در رویدادهای اصلی TED را هم برای شرکت کنندگان ایجاد نماید.
 در یک رویداد TEDx ، سخنرانی های زنده اجرا شده و سخنران چکیده تجربیات و دانش خود را در یک سخنرانی کوتاه به مخاطبان عرضه می کند تا این سخنرانی ها  زمینه ساز مباحثه و گفتگوهای عمیق تر و موثرتری میان شرکت کنندگان در گروه های کوچک تر شود.
اسماسادات نکویی، مدیر خانه نوجوان وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان اظهار کرد: تداکس سلسله برنامه ها و سخنرانی‌هایی است که در سراسر جهان برگزار می‌شود. این برنامه در قالب تکنولوژی، سرگرمی و خلاقیت است و سخنرانی‌هایش یک ایده را به صورت کاملا عام المنفعه به مخاطب القا و به جهان کمک می‌کند.
وی ادامه داد: اولین تداکس نوجوانان اصفهان، بر اساس نیاز نوجوانان و با دیدگاه، ایده، خلاقیت و حضور خودشان برگزار می‌شود.
مدیر خانه نوجوان سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان با بیان اینکه این برنامه دومین تداکس نوجوانان ایران است، گفت: این برنامه 16 مرداد ماه ساعت 16:30 در حوضخانه قلمستان برگزار می‌شود و به صورت آنلاین در سراسر جهان پخش می‌شود همچنین مجموعه سخنرانی‌هایش در سایت تداکس بارگزاری خواهد شد.
نکویی با بیان اینکه 3- 4 سخنران هرکدام به مدت 10 تا 12 دقیقه طبق استاندارد جهانی اجازه سخنرانی دارند، افزود: چون در این برنامه گواهینامه معتبر ارائه می‌شود.
وی در پایان خاطرنشان کرد: این نوجوانان با یکی از این سخنرانی ها جرقه یا ایده ای در ذهنشان بارور خواهد شد. آن‌ها بعد از این برنامه هم رها نمی‌شوند و در طرح پاتوق نوجوانی برای آن‌ها برنامه ریزی های لازم صورت خواهد گرفت.
 

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.