سه شنبه - ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
برترین های ووشو در جام مولای عرشیان معرفی شدند
 

نمایش افطاری های ساده و سالم در "مهمانی با صفا"
 

کسب شش عنوان برگزیده در چهاردهمین جشنواره روابط عمومی
 برگزاری نمایشگاه " فضای بدون توقف " در اتاق بازرگانی اصفهان
 

خودآگاهی یک اصل واقعی برای موفقیت
 برگزاری برنامه "9 شب، 9:00 شب" در باغ غدیر

برگزاری برنامه "9 شب، 9:00 شب" در باغ غدیر
برنامه 9 شب، 9:00 شب با محوریت پایش سلامت از 19 تا 27 اردیبهشت در باغ غدیر میزبان علاقه مندان است.

فریناز تولاییان با اعلام این خبر اظهار کرد: ماه رمضان فرصت خوبی برای پایش سلامت است لذا  هدف از برگزاری این برنامه فرصت حضور، همکاری و تعامل بین تمام علاقه‌مندان به حوزه سلامتبوده که به این منظور در این برنامه غرفه‌های پایش سلامت با همکاری دستگاه ها و ادارات مرتبط برپا شده است.
رییس اداره توسعه سلامت سازمان فرهنگی ورزشی اجتماعی شهرداری اصفهان گفت: این غرفه ها با همکاری انجمن قلب، اورژانس، بیمارستان خورشید، معاونت بهداشت، بهزیستی، کمیته امداد و Ngo های مرتبط راه اندازی شده است.
تولاییان با بیان اینکه در میان این غرفه ها، غرفه هایی برای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی هم وجود دارد، بیان کرد: در این غرفه ها بهزیستی و انجمن های مردم نهاد حضور دارند.
وی با اشاره به اینکه این برنامه هر شب از ساعت 19 تا 23 برگزار می‌شود، افزود: اجرای استندآپ، موزیک، تئاتر شاد با محوریت سلامت و همچنین ایجاد محله بازی‌های فکری و بومی برای سرگرمی از جمله بخش های جانبی این برنامه است.
وی گفت: با توجه به اینکه امسال دومین سال برگزاری این برنامه است سعی کرده ایم از تجربیات گذشته استفاده و نقاط ضعف و قوت برنامه را تقویت کنیم.
گفتنی است؛ برنامه 9 شب، 9:00 شب، از 19 تا 27 اردیبهشت از ساعت 19 تا 23 در باغ غدیر با محوریت پایش سلامت میزبان علاقه مندان خواهد بود. 

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.