پنجشنبه - ۳۱ مرداد ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
میدان نقش جهان میزبان بیش از 400 عنوان بازی
 

سلامت اجتماعی شهر در گرو تفریح بانوان
 

روایت زندگی یک سفیر در رُمان "بیداری"
 

14 سال در جستجوی آسمان تاریک
 

روایت "اصفهان گرد" از خانه تاریخی نظام الاسلام
 


پویش بانوی آب برای اولین بار در اصفهان
 

برگزاری جشن "روایت غدیر" در پارک مسجدعلی خوراسگان
 

استقبال بیش از 50 هزار نفر از جشن "خبر بزرگ"
 

سینما باید در سبد فرهنگی کودکان قرار گیرد
 

بررسی متدهای تفکر خلاق در کارگاه "ایده‌پردازی از خانه تا کارخانه"

بررسی متدهای تفکر خلاق در کارگاه "ایده‌پردازی از خانه تا کارخانه"
کارگاه یک روزه "ایده پردازی از خانه تا کارخانه"، 16 مرداد ماه از ساعت 8:30 تا 17 برگزار می‌شود.

تفکر خلاق شیوه ای از حل مساله است که با به کارگیری متدها و اصول تعریف شده است. به کارگیری هریک از متدهای ایده پردازی منجر به یافتن یا ساختن مسیرهای متفاوتی به سمت حل مساله شده و نقش موثری درآشکار شدن ابعاد مختلف یک مساله و تحلیل راه حل های متنوع دارد.
خلاقیت و مکانیزم صحیح فکر کردن به مساله، مهارت های اساسی در تفکر خلاق هستند که شرکت کنندگان در دوره های ایده پردازی با آنها آشنا می‌شوند و ضمن تمرین های متعدد این دو مهارت را در خود پرورش می دهند. همچنین تفکر طراحی یک متدولوژی حل مساله است که رویکردی شناخت - محور برای حل مشکلات ارائه می دهد.
رییس اداره فرهنگی و اجتماعی منطقه 12 شهرداری اصفهان اظهار کرد: کارگاه یک روزه "ایده پردازی از خانه تا کارخانه"، 16 مرداد ماه از ساعت 8:30 تا 17 برگزار می‌شود.
اکرم قپانچی ادامه داد: این کارگاه در 4 جلسه 1 ساعت و 30 دقیقه ای برنامه ریزی شده که قصد دارد ایده پردازی را به مخاطب آموزش دهد و به ترویج کسب و کارهای نوپا بپردازد تا افراد بتوانند کسب و کارشان را پردازش کنند و به آن تنوع و رونق دهند.
وی با بیان اینکه این کارگاه با همکاری دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان برگزار می‌شود، افزود: داریوش ذوالفقاری راد کارشناس ارشد برنامه ریزی توسعه به عنوان استاد ایده پردازی در این دوره به تدریس می‌پردازد.
وی خاطرنشان کرد: علاقه مندان برای ثبت نام و شرکت در این مدرسه تابستانه یک روزه تا 14 مرداد مهلت ثبت نام دارند که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره 36603636 تماس حاصل کنند.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.