پنجشنبه - ۳۱ مرداد ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
میدان نقش جهان میزبان بیش از 400 عنوان بازی
 

سلامت اجتماعی شهر در گرو تفریح بانوان
 

روایت زندگی یک سفیر در رُمان "بیداری"
 

14 سال در جستجوی آسمان تاریک
 

روایت "اصفهان گرد" از خانه تاریخی نظام الاسلام
 


پویش بانوی آب برای اولین بار در اصفهان
 

برگزاری جشن "روایت غدیر" در پارک مسجدعلی خوراسگان
 

استقبال بیش از 50 هزار نفر از جشن "خبر بزرگ"
 

سینما باید در سبد فرهنگی کودکان قرار گیرد
 

افتتاح طرح "به وقت نوجوانی" در پارک کوهستانی صفه

افتتاح طرح "به وقت نوجوانی" در پارک کوهستانی صفه
طرح "به وقت نوجوانی" روز جمعه 14 تیرماه در پارک کوهستانی صفه افتتاح می شود.

این طرح به عنوان پاتوقی برای نوجوانان شهر با همکاری ادارات فرهنگی اجتماعی شهرداری‌های مناطق پانزده گانه شهر اصفهان اجرا می‌شود.
طبق سند "شهروندی فرهنگی" به عنوان اولویت نخست خانه نوجوان، هدف از اجرای طرح پاتوق "به وقت نوجوانی"، ایجاد و احیای پاتوق‌های فرهنگی و اجتماعی شهر اصفهان است.
یکی از مهم‌ترین اهداف برگزاری این طرح استعدادیابی از بین نوجوانان و آماده کردن آنها برای حضور در رویدادهای گوناگون و همچنین تقویت مسئولیت‌پذیری و مشارکت اجتماعی در میان آنها است.
در حین اجرای این طرح 60 تسهیلگر حوزه نوجوان را آموزش می‌دهیم و به فراخور نیاز هر منطقه این تسهیل‌گران را در مناطق مستقر می‌کنیم که وظیفه ارتباط با نوجوانان، برنامه‌ریزی برای برگزاری دورهمی‌ها و اردوها و سایر موارد را بر عهده دارند.
آیین افتتاحیه این طرح از سوی خانه نوجوان سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان و با همکاری منطقه پنج شهرداری روز جمعه 14 تیرماه بعد از نماز مغرب و عشاء در محل پارک کوهستانی صفه برگزار می شود.
گفتنی است، علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره طرح پاتوق به وقت نوجوانی می‌توانند با شماره تلفن 32304030 تماس بگیرند.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.