چهارشنبه - ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
سوت پایان رقابت های والیبال دختران محلات شهر اصفهان
 

صفر تا صد فروش در نشست "مدیریت محصول"
 

بیان روایت هایی از رکیب خانه در برنامه "اصفهان گرد"
 

یاددهی و یادگیری نجوم به روایت ابوریحان بیرونی
 

پسوریازیس بیماری نیست، با هم مهربان باشیم
 

"میرزا جواد"؛ اولین شهید عکاس در جریان مشروطه
 

اکران و تحلیل فیلم "آباجان" در زاویه دید
 

برپایی نمایشگاه "ماه مهر" ویژه بازگشایی مدارس
 

آموزش صد هزار شهروند اصفهانی در "توانِ هفت"
 

بازنویسی مدام نمایشنامه از شگردهای نوشته خوب است
 

آموزش الفبای "شعر و نون نویسندگی" در مرکز ادبی قلمستان

آموزش الفبای "شعر و نون نویسندگی" در مرکز ادبی قلمستان
کلاس داستان نویسی ویژه بزرگسالان با عنوان "نون نویسندگی" سه شنبه‌ها و دوشنبه ها برگزار می شود.

آموزش الفبای "شعر و نون نویسندگی" در مرکز ادبی قلمستان
شاید شما هم مثل دیگر علاقه‌مندان به یادگیری شعر، نوشتن و نویسندگی دنبال بهترین پاسخ برای پرسش هایتان باشید. چگونه نویسنده یا شاعر شوم؟ آیا شغل نویسندگی و شاعری وجود دارد؟ بهترین روش آموزش نویسندگی چیست؟ بهترین کلاس نویسندگی و شعر در اصفهان کجاست؟ آیا تست استعداد نویسندگی، شعرخوانی و شاعری وجود دارد؟  
مرکز آفرینش های ادبی قلمستان وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان، رسالت کشف و پرورش استعدادهاي نوجوان و جوان در زمينه های ادبيات را  بر عهده دارد و به همين منظور فعاليت های خود را در این عرصه طراحی و اجرا می‌کند.
الهه رضایی درباره برنامه‌ها و کلاس های مرکز آفرینش های ادبی قلمستان که از ابتدای تیرماه آغاز شده و تا پایان شهریورماه ادامه دارد، اظهار کرد: این کلاس ها هر فصل ادامه دارد، کلاس داستان نویسی ویژه بزرگسالان با عنوان "نون نویسندگی" سه شنبه‌ها از ساعت 15 تا 17  و دوشنبه ها از ساعت 16:30 تا 18 برگزار می شود.
مدیر مرکز آفرینش های ادبی قلمستان ادامه داد: کلاس های داستان نویسی نوجوانان نیز روزهای یکشنبه  از ساعت 9 تا 12 و چهارشنبه ها از 9 تا 10:30 برگزار می‌شود.
وی در مورد دیگر کلاس های این مرکز افزود: "الفبای شعر" عنوان دیگر کلاسی است که دوشنبه ها از ساعت 15:30 تا 17 و نقد شعر از ساعت 17 تا 19 میزبان حضور علاقه مندان است.
وی در مورد کلاس های ادبیات کهن، خاطرنشان کرد: شاهنامه نوجوان یکشنبه ها از ساعت 10:30 تا 12، حافظ خوانی شنبه ها از ساعت 18 تا 19:30، مثنوی یکشنبه ها از 18 تا 19:30 و دوشنبه ها از 18 تا 19:30 برگزار می‌شود.
گفتنی است؛ علاقه مندان برای آشنایی با برنامه های مرکز آفرینش های ادبی قلمستان می توانند به باغ غدیر، ساختمان الغدیر مراجعه کرده و یا با شماره 32602014 تماس حاصل کنند.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.