پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند


لوح فشرده "منظومه خاک و خون" با صدای پیمان کلانتر معتمدی، پنجم مهرماه به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس رونمایی می شود.
نرم افزار "آسمانیها" با افزودن قابلیت جدید ارسال اطلاعات شهید توسط خانواده شهدا و رزمندگان در هفته دفاع مقدس معرفی می شود.

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ 
فرهنگسرای پایداری به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس، برنامه "طائران قدسی" را برگزار می کند.
 رویداد نمایشی با عنوان "رقص پروانه ها" ویژه هفته دفاع مقدس از 2 تا 8 مهرماه در چند نقطه از شهر اصفهان برگزار می شود.

معاون ورزشی تفریحی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان برگزاری مجازی جشنواره فرهنگی ورزشی "مولای عرشیان و بانوی قدسیان" با شرایط موجود بیماری کرونا را نمونه‌ای از تبدیل تهدید به فرصت دانست.

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ 
معاون فرهنگی شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان جزئیات اجرای طرح ملی شهرهای فعال ایران را تشریح کرد.
رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان هدف از برپایی نمایشگاه "خط خون" در گذر فرهنگی چهارباغ را ارائه آموزش های غیرمستقیم به شهروندان در قالبی حرفه‌ای و هنرمندانه دانست.

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ 
یک پژوهشگر فضای مجازی تاکید کرد استفاده از ربات‌های مجازی برای فراگیرکردن یک موضوع در رسانه‌های اجتماعی ابزار سوءاستفاده از شخصی‌سازی اطلاعات در رسانه‌های اجتماعی و رسیدن به اهداف سیاسی است.

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ 
سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان، براساس برنامه ریزی های صورت گرفته ویژه ماه محرم با هدف حفظ سلامت مردم در برابر شیوع کرونا ویروس در مراکز وابسته به اجرای برنامه های مختلف مذهبی پرداخت.
رییس اداره امور اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان از افتتاح دفاتر تسهیل گری و توسعه در شهر با هدف توانمندسازی ظرفیت ها و توسعه محلی با روش تسهیل گری خبر داد.

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ 
سومین دوره مسابقه نمایشنامه‌نویسی کودک و نوجوان بادکنک طلایی از سوی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان برگزار می‌شود.

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ 
احسان رضایی داستان‌نویس، منتقد ادبی و خبرنگار حوزه‌ کتاب به عنوان مجری اختتامیه دومین دوره جایزه جمالزاده گفت: اعتبار جایزه جمالزاده در گرو تداوم آن است

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ 
یک شاعر و نویسنده گفت: باید در این بزرگداشت ها شاهد حضور بیشتر مردم باشیم تاجامعه به صورت کامل صائب را بشناسد.

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ 
یک شاعر آیینی گفت: اگر الفاظ و تعابیری را در غزل فنی به‌کار می‌بریم، نمی‌توانیم در شعر مذهبی و هیئت نیز از آنها استفاده کنیم و اگر این مرزها را بشناسیم، اتفاقاً آیینی سرودن بسیار هم دلچسب می شود.

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ 
رییس انجمن آسیب‌شناسی اجتماعی ایران معتقد است همواره در بحران‌ها از شرایط پس از بحران غافل هستیم و اگر فکری به حال افزایش آمار آسیب‌های اجتماعی در اصفهان عوارض آن از کرونا بیشتر خواهد بود.
0 مرکز تخصصی فعال
0 برنامه اجرا شده
0 بازدید کل
5.7.3.0
گروه دورانV5.7.3.0